Pozostały sprzęt
EMS

EMS

Urządzenie wysokiej klasy EMS zbudowane jest z materiałów najwyższej jakości, przy użyciu najnowocześniejszych technologii produkcyjnych.

Unikalna i ergonomiczna konstrukcja, nowoczesny i przyjazny desing powodują, że XBody jest urządzeniem skrojonym na miarę XXI wieku.


100 000,00
Czas dostawy:
21 dni
Ekran:
10-calowy dotykowy
szt.
Kup

Urządzenie EMS posiada 10” dotykowy ekran, co zapewnia płynność i łatwość obsługi. Trener bez problemu dostosowuje odpowiednie parametry do potrzeb osoby ćwiczącej.

W każdej chwili, nawet podczas treningu, bez konieczności zatrzymywania programu, jest w stanie zmienić odpowiednio ustawienia, aby trening był jak najefektywniejszy i właściwie dociążał każdą partię mięśniową ćwiczącego.


Duży, czytelny ekran, na którym wyświetla się czas impulsu i przerwy, pomaga osobie ćwiczącej spiąć mięśnie i wykonać ćwiczenie w odpowiednim czasie.


EMS EMS (electrical muscle stimulation), czyli elektrostymulacja mięśni, to jedna z najnowocześniejszych i najbardziej efektywnych metod treningowych, rehabilitacyjnych i ogólnorozwojowych XXI wieku.


Technologia ta jeszcze do niedawna była dostępna tylko dla gwiazd sportu, celebrytów, organizacji rządowych typu NASA czy amerykańskiej armii. Dzięki postępowi technologicznemu, obecnie treningi przy użyciu technologii EMS dostępne są dla każdego. W Polsce zastosowanie elektrostymulacji mięśni w treningu nie jest jeszcze popularne i znane, a wielu ludzi podchodzi do niego z dystansem. Zupełnie niepotrzebnie, gdyż jest ono bezpieczne dla organizmu i bardzo efektywne. Każdy kto spróbował choć raz, może potwierdzić jak bardzo skuteczny jest to trening, jak wiele ma zalet i możliwości.


Trening EMS można wykorzystywać jako narzędzie treningowe, rehabilitacyjne lub profilaktyczne, a także poprawiające wygląd. Trening EMS jest najbardziej wysokowydajnym i oszczędzającym czas treningiem, który aktywuje 9 partii mięśni jednocześnie. W przeciwieństwie do treningu na tradycyjnej siłowni, trening EMS pobudza również mięśnie głębokie. Każda z 9 partii mięśniowych może być pobudzana na różnym poziomie intensywności, co sprawia, że trening jest znacznie efektywniejszy i zindywidualizowany, dopasowany do potrzeb konkretnej osoby. Przy tradycyjnym treningu nasz mózg wysyła sygnał do neuronów, co powoduje skurcz mięśni. W przypadku treningu EMS impulsy generowane są przez urządzenie i dostarczane przez elektrody, wbudowane w kombinezon i przylegające do ciała, bezpośrednio do mięśni. Impulsy elektryczne aktywują mięśnie od zewnątrz. Nie ma różnicy czy bodziec pochodzi z mózgu czy z elektrod – efektem w każdym wypadku jest skurcz. Jednocześnie urządzenie może obsługiwać 11 osób. W zestawie 3 stroje do ćwiczeń . Można domówić ich dowolną ilość.

Wstecz