Porady i aktualności PURE
11/12/2019

Laser diodowy i inne świąteczne hity od PURE

Na koniec roku PURE przygotowało kilka ofert must have. Dzięki super cenom kolejny rok w swoich salonach możecie zacząć od rozbudowania swojej oferty usług.

Laser diodowy i inne świąteczne hity od PURE

 

Świąteczną ofertę PURE otwierają dwa lasery diodowe. Pierwszy z nich to laser diodowy do usuwania owłosienia z trzema falami świetlnymi działającymi jednocześnie. To jedno z najnowocześniejszych urządzeń tego typu na rynku. Laser Diodowy 755 nm + 808 nm + 1064 nm to komfort zabiegów i szybkość wykonania. Nasz kolejny laser diodowy w świątecznej ofercie to Laser Diodowy 808 nm MORGANIT. Jest idealny do trwałego usuwania włosów i nadaje się do wszystkich typów włosów i rodzajów skóry, w tym do skóry opalonej. Oba lasery wykorzystują technologię SPEED MOTION. Warto także sprawdzić naszą ofertę w kategoriach: lasery półprzewodnikowe, fala akustyczna, endermologia, Lasery Nd-Yag czy tez lasery pikosekundowe.

Kolejną grupą urządzeń, którą oferujemy w świątecznej super cenie są HIFU. Szczególnie warto zwrócić uwagę na naszą nowość HIFU 3D "HOWLIT”. Hifu 3D to wysokozogniskowana fala ultradźwiękowa drugiej generacji. To jeszcze doskonalszy bezinwazyjny lifting tkanek gwarantujący skuteczne efekty już po pierwszym zabiegu.

Urządzenia kosmetyczne, które również cieszą się ogromną popularnością to kombajny kosmetyczne. Do końca grudnia mamy rabat – aż 5000 zł – na naszą nowość: Kombajn 11 w 1. Posiada on funkcje niezbędne w każdym salonie kosmetycznym. Jedno urządzenie i wiele możliwości różnorodonych zabiegów. Warto skorzystać, ponieważ nasza super cena zawiera także cenę transportu i szkolenia.

Polecamy także nasz hit sprzedażowy Plasma Pen. Jest to jedne z hitów w kategorii ‘drobny sprzęt kosmetyczny’. To wysokiej jakości, kompaktowy generator plazmy przeznaczony do użytku kosmetologicznego.

Zapraszamy do zakupów i skorzystania z ofert, które przygotowaliśmy specjalnie na koniec roku.

Wstecz