O nas

 


PURE EQUIPMENT to część kosmetycznej rodziny PURE. Na rynku jesteśmy od 14 lat. Prowadzimy szkolenia pod marką PURE LASH. Ich liczba przekroczyła już 4 tysiące. Działamy w branży kosmetycznej także jako PURE COSMETICS. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć unikalną ofertę urządzeń. Wybieraliśmy tylko te najlepsze, przetestowane i te, na których można pracować i zwiększać zyski firmy.

Naszym głównym celem jest indywidualne podejście do Klienta. Efektem tego jest zaufanie setek salonów, w których pracują nasze urządzenia. Szkolimy wg. najlepszych wzorców i stawiamy kursantkom duże wymagania. Ale także przekazujemy unikalną wiedzę i doświadczenie, czego nie ma na innych szkoleniach.

Zdobywamy także nagrody, które potwierdzają nasze doświadczenie. Nie jeździmy na targi, ponieważ nie mamy takiej potrzeby. Nasi Klienci znają nas bez tego i polecają innym.


Nasza oferta:

- urządzenia kosmetyczno-medyczne w najlepszych cenach

- szkolenia z obsługi urządzeń dla zespołów salonów

- ogromna oferta szkoleń z zakresu stylizacji rzęs i makijażu

- indywidualna praca z salonami nad zmianami i wprowadzanie rozwiązań, które pozwalają zwiększyć zysk

- serwis pogwarancyjny i naprawa urządzeń – także dla tych zakupionych w innych sklepach, możliwe stałe serwisowanie, dzięki czemu wydłuża się żywotność urządzeń„Walczymy o prawdziwą, uczciwą kosmetykę i kosmetologię.

Uczymy Was, jak dbać o Klienta.”

Magdalena Ropęga, właściciel