Lasery diodowe
Laser diodowy 755 nm + 808 nm + 1064 nm (1)

Laser diodowy 755 nm + 808 nm + 1064 nm (1)

Przełomowa technologia Motion Speed

48 000,00
Czas dostawy:
21 dni
szt.
Kup

Dlaczego warto wybrać 3 długości fali ?

Łącząc poziomy absorpcji i penetracji trzech różnych długości fal, a także zakres leczenia, komfort i niskie koszty utrzymania lasera diodowego, zapewnia najbezpieczniejszą i najbardziej kompleksową dostępną obecnie metodę usuwania włosów

 

Długość fali Alex 755nm:

Dla najszerszej gamy rodzajów i kolorów włosów. Długość fali zapewnia silniejszą absorpcję energii przez chromofor melaniny, dzięki czemu idealnie nadaje się do szerokiej gamy rodzajów włosów i kolorów - szczególnie jasnych i cienkich. Przy bardziej powierzchownej penetracji długość fali 755 nm celuje w wybrzuszenie mieszka włosowego i jest szczególnie skuteczna w przypadku powierzchniowo osadzonych włosów w obszarach takich jak brwi i górna warga.

 

Długość fali 808 nm:

Klasyczna długość fali w laserowym usuwaniu włosów, długość fali 808 nm, zapewnia głęboką penetrację mieszków włosowych o wysokiej mocy, wysokiej częstotliwości powtarzania i dużej wielkości plamki w celu szybkiego działania.

808 nm ma umiarkowany poziom absorpcji melaniny, dzięki czemu jest bezpieczny dla ciemniejszych rodzajów skóry. Jego możliwości głębokiej penetracji są ukierunkowane na wybrzuszenie i cebulkę mieszków włosowych, podczas gdy umiarkowana penetracja głębokości tkanek sprawia, że idealnie nadaje się do leczenia rąk, nóg, policzków i brody.

 

Długość fali Yag 1064nm:

Specjalizuje się do ciemniejszych rodzajów skóry. Długość fali YAG 1064 charakteryzuje się niższą absorpcją melaniny, dzięki czemu jest skoncentrowanym rozwiązaniem dla ciemniejszych rodzajów skóry. Jednocześnie 1064 nm oferuje najgłębszą penetrację mieszków włosowych, umożliwiając celowanie w cebulkę , a także leczenie głęboko osadzonych włosów w obszarach takich jak skóra głowy, włosy pod pachami i obszary łonowe. Przy wyższej absorpcji wody generującej wyższą temperaturę włączenie fali o długości 1064 nm zwiększa profil termiczny całego zabiegu laserowego w celu najbardziej skutecznego usuwania włosów.

 

technologia MOTION SPEED! (ruch ciągły głowicy = szybkie zabiegi, maksymalny komfort pacjenta)

 

Przełomowa technologia Motion Speed w głowicy lasera wykorzystywanego szczególnie do trwałej epilacji, pozwala na przeprowadzenie zabiegu ruchem ciągłym, bez odrywania głowicy. Dzięki Motion Speed zabieg wykonywany jest w bardzo krótkim czasie przy wysokim komforcie pacjenta.

 

 

Fv

szkolenie w cenie

dowóz

leasing

raty

Wstecz