Kriolipoliza
Combo Kriolipoliza

Combo Kriolipoliza

Combo Kriolipoliza wielofunkcyjna liposukcja, RF, Lipolaser

KRIOLIPOLIZA przełom w odchudzaniu nieinwazyjną metodą redukującą tkankę tłuszczową za pomocą zimna.

15 000,00
szt.
Kup

Urządzenie przeznaczone jest do usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej, modelowania sylwetki, ujędrniania i redukcji cellulitu. Wykorzystuje metodę kriolipolizy, która korzysta z miejscowego, kontrolowanego zimna jako czynnika niszczącego komórki tłuszczowe, bez uszkadzania sąsiednich tkanek. Urządzenie wyposażone jest w 2 głowice zabiegowe do kriolipolizy działające jednocześnie, dzięki temu zabiegi są bardziej komfortowe dla klienta.
Urządzenie posiada dotykowy ekran z możliwością ustawienia temperatury oraz regulację siły zassania głowicy. Na monitorze głównym umieszczono także funkcje startu oraz pauzy, by ułatwić wykonywanie zabiegu. Praca oraz temperatura maszyny są stale kontrolowane. Kriolipoliza wyposażona jest w 2 głowice do kriolipolizy, głowicę do liposukcji kawitacyjnej, fal radiowych oraz lipolaser.
Dużym atutem jest posiadanie automatycznego, stałego podtrzymania wybranej temperatury, dzięki czemu zabieg jest stabilny i bezpieczny, a temperatura podczas trwania całego zabiegu jest stała.
Zaletą urządzenia do kriolipolizy jest to, że maszyna posiada 2 głowice kriolipolizy, dzięki czemu mamy możliwość dopasowania ich do większych i mniejszych obszarów, a tkanka tłuszczowa jest redukowana symetrycznie. Głowice do kriolipolizy również posiadają ekrany dotykowe, łatwe w obsłudze.
Jaki wpływ ma kriolipoliza na tkankę tłuszczową?
Krolipoliza niszczy komórki tłuszczowe bez uszkadzania sąsiednich tkanek. Głównym celem zabiegu jest ochłodzenie komórek tłuszczowych, aby spowodować ich obumarcie. Do obszaru, z którego chcemy się pozbyć tłuszczu zostaje przyłożony specjalny aplikator zasysający tkankę. Czujniki wbudowane w głowicę pozwalają monitorować i regulować chłodzenie.
Chłodzenie komórek tłuszczowych powoduję ich rozpad. Efektem jest rozkład komórek. Produkt końcowy procesu to glicerol, który jest wychwytywany przez wątrobę i przemieniany w glukozę. Następnym zjawiskiem jest krystalizacja lipidów.
Zamrożone komórki stopniowo są eliminowane i wydalane z organizmu, dzięki temu z tygodnia na tydzień po zabiegu grubość tkanki tłuszczowej maleje. Pierwsze rezultaty widać po 3-6 tygodniach.
Dla kogo jest wskazany zabieg?
Zabieg wskazany jest dla tych, którzy pragną wyeliminować zbędny tłuszcz z stosunkowo małych obszarów swojego ciała. Eksperci zalecają, by kriolipolizę stosować głównie na brzuchu, boczkach, dolnej partii bioder oraz górnej partii ud. Należy pamiętać, że kriolipoliza nie jest metodą na leczenie otyłości. Zabieg ten daje szczególnie dobre efekty u osób z umiarkowanym, miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej. Uprawianie aktywności fizycznej i regularne odżywianie – dodatkowo wzmacniają efekty terapii.
Efekty zabiegu są sprawą indywidualną i uzależnioną od metabolizmu danej osoby oraz od tego, w jaki sposób Klient będzie stosować się do zaleceń po zabiegu. Osoby, które traktują sam zabieg jako sposób na odchudzanie, bez własnej samodyscypliny i prowadzenia zdrowego trybu życia, w efekcie zobaczą minimalną redukcję tkanki tłuszczowej lub brak zmian.

 

Zalety urządzenia do kriolipolizy

  • 2 głowice zabiegowe z ekranem dotykowym do kriolipolizy, pozwalają na optymalne dopasowanie do wybranej części ciała.
  • Głowica do fal radiowych na ciało
  • Głowica do liposukcji kawitacyjnej
  • lipolaser
  • regulacja poziomu siły zassania
  • regulacja temperatury od -5°C do 5°C
  • widok zmian temperatury na ekranie i głowicach kriolipolizy zapewnia bezpieczeństwo zabiegów
  • możliwość pracy 2 głowic jednocześnie w zabiegach kriolipolizy
  • certyfikat CE gwarantuje bezpieczeństwo
Wstecz