Kriolipoliza
Kriolipoliza Combo 360

Kriolipoliza Combo 360

Urządzenie do kriolipolizy swoje działania zawdzięcza efektowi miejscowego schłodzenia tkanki na ściśle określonej głębokości. Za pomocą niskiej temperatury niszczy komórki tłuszczowe bez ingerencji w tkanki sąsiadujące.

19 900,00
29900
Czas dostawy:
21 dni
szt.
Kup

Kriolipoliza Combo 360 to urządzenie idealne do redukcji tkanki tłuszczowej zlokalizowanej zarówno w dużych płaszczyznach ciała tj. brzuch czy plecy oraz małych tj. podbródka.

Kriolipoliza Combo 360 idealne, skuteczne zabiegi.

Parametry oraz powierzchnia aktywna głowicy Combo 360 powodują, że zabiegi są skuteczniejsze niż w przypadku standardowych modeli głowic o lekko wyprofilowanej powierzchni styku ze skórą.
Aby uzyskać widoczną poprawę kształtu podbródka wystarczą już dwa zabiegi nowa innowacyjna 360 głowica . Czas trwania zabiegu 30 min.
Kriolipolizy 360 innowacja w budowie głowicy

Głowica 360 do zabiegu kriolipolizy w okolicach np.podbródka jest inaczej zaprojektowana od głowic wykorzystywanych w innych urządzeniach do kriolipolizy. Głowica dzięki swej budowie jest ukształtowana tak aby dokładnie stykała się ze skórą oraz idealnie zasysa poddany zabiegowi obszar.


Dlaczego zabiegi z wykorzystaniem zimna są tak skuteczne?
Kriolipoliza jest jednym z zabiegiegów medycyny estetycznej, który polega na miejscowym schładzaniu tkanki. Komórki tłuszczowe znajdujące się pod warstwą skóry, charakteryzują się niską odpornością na temperaturę. Zaczynają się one rozpadać już w przypadku oddziaływania na nie temperatury w okolicy plus trzech stopni Celsiusza.


Kriolipoliza Combo 360 przebieg zabiegu
W czasie zabiegu głowica 360 zasysa i schładza poddany zabiegowi obszar do żądanej temperatury. Zabieg kriolipolizy zapoczątkowuje procesy obumierania komórek tłuszczowych, co w kolejnych etapach prowadzi do ich rozpuszczenia. Komórki obumierają a następnie zostają wydalone z organizmu. Zabieg możemy powtarzać w seriach. Pojedynczy zabieg liftingu podbródka trwa od 30 do 45 minut.

 

Efekty po zabiegu kriolipolizy są widoczne już po upływie dwóch tygodni. W tym czasie stopniowo obumierają komórki tłuszczowe, które są wydalane z organizmu.

Wstecz