Kombajny wielofunkcyjne
Vanquis me

Vanquis me

Rewolucja w medycynie estetycznej, wyróżniony wieloma nagrodami i prestiżowymi tytułami.

99 000,00
Czas dostawy:
21 dni
szt.
Kup

Vanquis  jest niesamowitym skokiem technologicznym w medycynie estetycznej i jest niepodobny do żadnego urządzenia, które można spotkać na rynku. Vanquis jest stosowany na obszarach miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej takich jak brzuch, boki, uda i pośladki. Vanquis to wielkoobszarowe pole wysokiej częstotliwości.

Działanie polega na zwiększeniu temperatury w komórkach tłuszczowych, tak aby spowodować ich naturalne obumarcie. Technologia ta została zaakceptowana przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków [FDA]. Modelowanie sylwetki jeszcze nigdy nie było tak skuteczne i proste!

 

Vanquis, przy użyciu technologii LAHF, umożliwia selektywną redukcję tkanki tłuszczowej. Zabiegi modelowania sylwetki są wyjątkowo efektywne i bezpieczne dla pacjenta.

Automatyczna informacja zwrotna przy dostarczaniu energii do tkanki tłuszczowej umożliwia selektywne utrzymanie temperatury bez udziału operatora. Rewolucyjny sposób dostarczania energii umożliwia likwidację głęboko położonej tkanki tłuszczowej, nie wpływając na otaczające ją tkanki. Podczas gdy skóra jest bezpiecznie chłodzona przez powietrze, skoncentrowane wielkoobszarowe pole wysokiej częstotliwości precyzyjnie oddziałuje na głęboko położoną tkankę tłuszczową, utrzymując ją w wyższej temperaturze niż otaczające tkanki.

 

Przebieg zabiegu jest całkowicie zautomatyzowany, zapewniając jednocześnie pacjentowi niezrównany komfort.

 

Dla kogo? Dla osób otyłych dla osób z lokalną otyłością [brzuch i boczki, uda oraz pośladki]dla osób z cellulitem

 

Korzyści: likwidacja tkanki tłuszczowej znaczne wysmuklenie sylwetki wyraźne ujędrnienie skóry redukcja rozstępów i cellulitu.

 

Przeciwwskazania:

ostre i przewlekłe stany zapalne [bakteryjne, wirusowe, grzybicze]ostra

neuralgia i radikulopatia

skłonności apopsychiczne

zaburzenia psychiczne

niewydolność krążenia

zaburzenia krzepliwości krwi i stosowanie

leków przeciwkrzepliwych

choroby krwi

stany gorączkowe

choroby nerek lub

implanty [obszary po ich usunięciu, zniszczone implanty, metalowe elementy wszczepione]domaciczne wkładki antykoncepcyjne zawierające metal [spirale]obecność stymulatora serca – rozrusznik ciąża i okres karmienia piersią

wyraźne obrzęki, wodobrzusze, wysięki

 

Zabieg

Podczas zabiegu, aplikator emitujący energię umieszczany jest nad wybranym obszarem ciała poddawanym zabiegowi. W czasie jego działania, skóra jest bezpieczna – chłodzona przez powietrze, natomiast skoncentrowane wielkoobszarowe pole wysokiej częstotliwości precyzyjne oddziałuje na głęboko położone tkanki.

Wstecz