Kombajny wielofunkcyjne
 KRIO KAWITACJA RF LIPO LASER ESTE

KRIO KAWITACJA RF LIPO LASER ESTE

Kombajn kosmetyczny

19 900,00
Czas dostawy:
21 dni
szt.
Kup

Kriolipoliza:

Kriolipoliza to nowy, nieinwazyjny sposób redukcji ilości tłuszczu w docelowych obszarach ciała. Ponieważ triglicerydy w tłuszczach zostaną przekształcone w ciało stałe w szczególnie niskich temperaturach, wykorzystuje on zaawansowaną technologię chłodzenia do selektywnego kierowania tłuszczu i eliminowania komórek tłuszczowych poprzez stopniowy proces, który nie szkodzi otaczającym tkankom, zmniejsza niepożądany tłuszcz.

 

Kawitacja 40KHZ:

Ultradźwiękowa fala dźwiękowa, generowana przez Kawitację Liposukcyjną uderza w ścianki podskórnych komórek tłuszczowych. W następstwie zabiegu, komórki tłuszczowe poddane są ciśnieniu, które uszkadza je, pozbawia je wody, a organizm usuwa je poprzez metabolizm. Kawitacja o częstotliwości 40kHz, wykorzystywana jest do dekompozycji („rozrywania”) komórek tłuszczowych, a następnie do ich spalania.

Kawitacja niskiej częstotliwości generuje 40kHz falę akustyczną i tworzy mikroskopijne bąbelki wewnątrz tkanki tłuszczowej oraz niezliczoną ilość małych pęcherzyków. W wyniku kumulacji banieczek powietrza i powtarzalności procesu, komórki tłuszczowe ulegają implozji, w efekcie dochodzi do ostatecznego rozpadu membrany komórek tłuszczowych.

 

Sześciobiegunowy RF:

Technologia 6-biegunowego RF to innowacyjne, autorskie podejście opracowane przez nasze laboratorium, które maksymalizuje korzyści technologii RF, jest proste w użyciu, a jednocześnie niezwykle wydajne i wydajne.

 

Pady laserowe:

Wykorzystuje najnowszą technologię laserową aby zmniejszyć obwód i punktowo tłuszcz na niemal wszystkich obszarach.

 

1. Bez operacji, bez znieczulenia, bez igieł, bez blizn.

2. Dwie krio mogą działać w tym samym czasie.

3. Działanie nowego systemu chłodzenia, aby lepiej chronić skórę.

4. Najniższa temperatura wynosi do -14 stopni Celsjusza.

 

Zabiegi:

1. Odchudzanie ciała, zmiana kształtu ciała

2. Usuwanie cellulitu

3. Miejscowe usuwanie tłuszczu

4. Drenaż limfatyczny

5. Napinanie skóry

6. Ulga w bólu

7. Poprawa krążenie krwi

8. Połącz zamrażanie tłuszczu, zabieg kawitacji z RF, aby zwiększyć efekt zabiegowy

 

Wstecz