Kombajny wielofunkcyjne
Rf frakcyjny

Rf frakcyjny

Przeznaczony do profesjonalnych gabinetów medycyny estetycznej oraz gabinetów kosmetologicznych.

29 000,00
Czas dostawy:
21 dni
Częstotliwość RF:
1,6 MHz
Ekran:
kolorowy, dotykowy LCD 8 cali
szt.
Kup

Innowacyjne urządzenie do niechirurgicznego liftingu, redukcji zmarszczek, poprawy owalu twarzy, usuwania blizn, a także leczenia rozstępów i cellulitu MicroThermaLift™ wykorzystujące efektywną technologię Mikroigłowych Frakcyjnych Fal Radiowych. Aparat emituje monopolarną falę o częstotliwości 1,6MHz, deponowaną za pomocą mikroigieł precyzyjnie na wybraną głębokość (zakres 0.25mm - 3mm). Lifting radiowy jest mało inwazyjną, niechirurgiczną metodą stymulacji odnowy włókien kolagenowych.

 

Mikroigłowe Frakcyjne fale RF

 

Mikroigłowy Frakcyjny RF wykorzystuje najnowsze odkrycia w dziedzinie bezpiecznego wykorzystania fal radiowych w medycynie i kosmetologii. Bazując na technologii fal radiowych o częstotliwości 1,6MHz, urządzenie generuje falę radiową, której emitowana energia jest precyzyjnie, dynamicznie dobierana przez aparat, gwarantując wprowadzenie fali na odpowiednią głębokość, tak aby stymulując komórki skórne i przebudowę komórek kolagenu, wywołać efekt odwodnienia i trwałego obkurczenia komórek tłuszczowych poprzez rozbicie trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol, które przekazywane są do układu limfatycznego, a następnie usuwane przez metabolizm, stymulując proces wyszczuplania. Głowice zabiegowe o różnej powierzchni i ilości mikro-igieł pozwalają bardzo precyzyjnie określić głębokość penetracji naskórka, wprowadzając generowaną przez urządzenie falę RF na odpowiednią, pożądaną głębokość, uzależnioną od partii ciała, potrzeb i oczekiwań Pacjenta.

 

MicroThermaLift™ wyśmienicie sprawdza się w zabiegach odmładzających skórę, usuwaniu i redukcji zmarszczek oraz zmian trądzikowych, mniejszych blizn, worków pod oczami, ujędrniających i odmładzających skórę.

 

W zestawie:

głowica do mikroigłowej frakcyjnej fali radiowej, z nakładkami:dwie, duże głowice RF do ciała (81 igłowe)dwie, mniejsze głowice RF do twarzy (49 igłowe)dwie, małe głowice RF do okolic oczu (25 igłowe)

głowica Cryo&Heat

wszystkie głowice RF są wymienialne

kolorowy, dotykowy wyświetlacz LCD 8"ffootswitch (pedał nożny)

 

cecha fali: monopolarnazakres generowanej temperatury wewnętrznej: 40°C - 60°C system chłodzenia płynem chłodniczym.

Wstecz