Kombajny wielofunkcyjne
Laser frakcyjny CO2 erbowo szklany 1550nm

Laser frakcyjny CO2 erbowo szklany 1550nm

Stosowany w medycynie estetycznej w celu pobudzenia do pracy głębokich warstw skóry właściwej i jej prawidłowej regeneracji.

129 000,00
Czas dostawy:
21 dni
szt.
Kup

Laser frakcyjny erbowy Erbium Glass (typu Fraxel Restore) to jest jedno z najnowszych osiągnięć techniki laserowej. Laser ten stosowany jest w medycynie estetycznej w celu pobudzenia do pracy głębokich warstw skóry właściwej i jej prawidłowej regeneracji. Efektem działania jest wygładzenie zmarszczek, odmłodzenie skóry, likwidacja rozstępów, blizn, rozszerzonych porów i przebarwień.

 

Wskazania do zabiegu laserem frakcyjnym erbowym: odmładzanie skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni korekta owalu twarzy, poprawa gęstości i jędrności skóry, wiotkość skóry ramion, brzucha, po porodzie, blizny potrądzikowe, rozstępy, odnowa uszkodzonej przez słońce skóry, w tym rogowacenie słoneczne, usuwanie przebarwień, usuwanie drobnych zmarszczek okolicy oczu.

 

Urządzenie to emituje wiązkę świtała o długości 1550 nm, która pochłaniana jest przez melaninę, dzięki czemu podgrzewa komórki zawierające barwnik co powoduje ich zniszczenie. Wytwarzany jest strumień impulsów o mikroskopijnej średnicy, równomiernie rozrzucony po skórze.

 

Działanie lasera frakcyjnego erbium glass 1550nm (typu Fraxel Restore) jest obecnie najskuteczniejszą metodą w walce ze starzeniem się skóry. Wynikiem jego działania jest poprawa kondycji skóry pod kątem tekstury, uelastycznienie i nadanie jej gęstości. Daje spektakularne efekty w walce z drobnymi zmarszczkami, rozszerzonymi porami i przebarwieniami. Pobudza komórki do produkcji kolagenu co powoduje ujędrnienie i odmłodzenie skóry. Dzięki najnowszej technice umożliwia wykonanie i osiągniecie niesamowitych efektów bez naruszania ciągłości naskórka. Na efekty nie musimy długo czekać, gdyż ujędrnienie i poprawa kolorytu skóry następuje po 10 dniach od zabiegu, natomiast przebudowa kolagenu trwa od 2-6 miesięcy. Zalecane jest wykonanie kilka zabiegów do uzyskania najlepszych efektów.

 

Zabieg jest to zabieg małoinwazyjnym służący do odmładzania i regeneracji skóry. Lasery frakcyjne w odróżnieniu od tradycyjnych laserów odmładzających nie działają na całą powierzchnię skóry a jedynie na jej część. Dzięki temu przy głębokim działaniu, proces gojenia przebiega szybko.

 

Działanie zabiegu

Laser frakcyjny Erbowy generuje wiązkę światła, która sterowana jest skanerem komputerowym, w efekcie czego powstają na skórze miliony mikroskopijnych stref przegrzania (koagulacji).

 

Tkanka między mikrostrefami pozostaje nienaruszona co umożliwia szybkie gojenie skóry. Promień lasera wnika w głąb naskórka nie naruszając jego warstwy rogowej. Po kilku dniach dochodzi do wydalenia uszkodzonych komórek, co objawia się delikatnym, niewidocznym dla oka złuszczaniem. Jednocześnie na skutek pobudzenia procesów naprawczych dochodzi do przemodelowania istniejącego kolagenu i stymulacji do produkcji nowych komórek w skórze właściwej. Tkanka między mikrouszkodzeniami jest nienaruszona co umożliwia szybkie gojenie skóry. W wyniku czego dochodzi do wyrównania kolorytu i rozjaśnienia skory

 

Zabieg zalecany skórom wrażliwym z tendencją do pękania naczyń.

 

Wskazania:

wiotkość i utrata elastyczności skóry

drobne i średnie zmarszczki

szorstkość, przebarwienia

rozszerzone pory

rumień, skóra naczyniowa

 

W przypadku zabiegów odmładzających najczęściej zabiegi wykonywane są na twarz, szuje dekolt ręce i ramiona.

 

Zalecamy wykonanie serii zabiegów z reguły wykonujemy od 3 do 5 zabiegów w odstępach 2-4 tygodni. Liczba zabiegów zależy od zaawansowania na skórze. Pierwsze efekty widoczne są już po kilku dniach po pierwszym zabiegu. W miarę wykonywania kolejnych zabiegów poprawa pogłębia się. Ostateczny rezultat widoczny jest po 3-4 miesiącach po serii zabiegów. Czas ten jest niezbędny w procesie odbudowy kolagenu w skórze. Uzyskane efekty maja charakter stały.

Wstecz