Kombajny wielofunkcyjne
WelashapeIII

WelashapeIII

Aparat WelaShapeIII jest pierwszym aparatem na świecie posiadającym certyfikat FDA (agencji rządowej USA), który potwierdza skuteczność działania w zakresie redukcji obwodu ciała i cellulitu.

100 000,00
Czas dostawy:
21 dni
szt.
Kup

Z badań wpływu temperatury na niszczenie komórek tłuszczowych wynika, że przebieg procesu zależy od dwóch czynników: czasu grzania i temperatury tkanki. Przykładowo gdy  utrzymana jest temperatura 450C przez 25 minut zniszczeniu ulega 60% tkanki (na podstawie publikacji Dewey et al Radiol. 1977; 123:463-474).

 

W nowatorskim rozwiązaniu moc grzania wynosi 150W  (najwyższa moc emitowana przez dostępne na rynku aparaty). WelaShapeIII to wyjątkowe urządzenie do nieinwazyjnej i trwałej redukcji tkanki tłuszczowej. Dzięki wykorzystaniu bardzo wysokiej mocy bipolarnego prądu RF (najwyższa moc spośród dostępnych urządzeń na rynku) uzyskano skuteczność  97%.

 

Zastosowanie pierwszy raz na świecie inteligentnego  systemu SMART RFTM wykorzystującego zamkniętą pętlę RF do mierzenia impedancji tkanki pacjenta zredukowano liczbę osób u których dotychczas nie obserwowano niszczenia adipocytów.

 

Dzięki wysokiej energii prądu RF oraz specjalnej opracowanej procedurze Stacking Mode zabieg nie jest uciążliwy dla pacjenta.

 

Nowa procedura zabiegowa "Stacking Mode"  wykonywana za pomocą aparatu WelaShapeIII polega na wielokrotnym punktowym grzaniu obszaru zabiegowego. Ponieważ tkanka tłuszczowa znacznie wolniej się chłodzi od pozostałych tkanek następuje w niej kumulacja ciepła i  niszczenie adipocytów. Po zakończeniu procesu grzania, martwe adipocyty są uwalniane do układu limfatycznego, a następnie metabolizowane i wydalane w naturalnym procesie.

 

Działanie WelaShapeIII jest selektywne dzięki podciśnieniu powodującym wciągnięcie głębiej położonej warstwy tkanki tłuszczowej pomiędzy elektrody oraz dzięki wykorzystaniu efektu kumulacji ciepła przez adipocyty. Podciśnienie jest tak dobrane, aby gęstość prądu przepływającego przez zassany pomiędzy elektrody fałd skóry była największa w tkance tłuszczowej.

 

Aplikator aparatu WelaShapeIII posiada dwa aplikatory  VSmooth i VContour. Dzięki 3 różnej wielkości nakładkom aplikatora VContour zabieg można wykonywać na wszystkich obszarach ciała łącznie z twarzą.  

 

Uzyskane efekty redukcji obwodu ciała wynoszą od 2 do 7 cm po upływie 8 tygodni.

 

Dla uzyskania pożądanego efektu wystarczy wykonać 1 zabieg.

Wstecz