Fala akustyczna
SHOCK WAVE terapia falami akustycznymi

SHOCK WAVE terapia falami akustycznymi

Skuteczna i konkurencyjna technologia medyczna

19 900,00
szt.
Kup

Metoda wykorzystuje impulsy dźwiękowe, które jako drgania rozchodzą się po ciele. Kiedyś była wykorzystywana do kruszenia kamieni nerkowych. Teraz stosuje się ją także do zwalczania bólu, w fizjoterapii i medycynie sportowej. Trafiła ona również do medycyny estetycznej. Stosowana jest do leczenia cellulitu. Jest niezwykle bezpieczna. Aby uniknąć uszkodzenia tkanek, stosuje się niższy poziom energii. Fale penetrują tkankę i oddziałują na leczone miejsce.

 

Zalety

Innowacyjna, duży zakres leczenia, skuteczna i konkurencyjna technologia medyczna, zauważalne rezultaty i zadowolenie pacjentów, niskie koszty eksploatacji, szybki zwrot zainwestowanych środków, możliwość łączenia z innymi terapiami, prosta obsługa, przenośny system.

 

Korzyści dla klienta

Szybkość leczenia (max 30 min.), bezbolesna aplikacja, brak efektów ubocznych, brak konieczności stosowania specjalnej diety (maksymalnie 30 min), widoczne rezultaty (do 6 miesięcy po leczeniu).

 

Lecznie cellulitu

Dzięki oscylacyjnym falom akustycznym, które wywołują wibracje w tkance łącznej, poprawia się jędrność i elastyczność skóry. Efekt – pobudzenie krążenie, zwiększenie produkcji kolagenu, poprawa tekstury skóry i jej wygładzenie.

Wstecz